سرویس ها و خدمات خانه سنگ اونیکس

از جمله کاربری های سنگ های خانه سنگ اونیکس می توان به استفاده در فضاهای اداری، تجاری و مسکونی لوکس اشاره نمود

سرویس ها و خدمات کلی خانه سنگ اونیکس

رستوران ها

برای زيبايی و جلب توجه بيشتر در كف، سقف، راه پله، ديوار و رزرواسیون مورد استفاده قرار می گیرد. و نیز در صورتی که نور پردازی گردد به صورت لمينت با شيشه طراحی می گردد؛ در غير اين صورت به صورت عادی طراحی می شود.

لابی هتل ها و ساختمان ها

برای جلب توجه در لابی هتل ها و ساختمان ها گزینه بسیار عالی می باشد كه علاوه بر نور پردازی در ابعاد دلخواه مشتری تحویل و نیز به صورت عادی و لمینت با شیشه طراحی می گردد.

استخر، سرویس بهداشتی ، فضاهای ماساژ و SPA

سنگ مرمر علاوه بر زیبایی منحصر به فرد نیز دارای انرژی مثبت و آرامش بخش می باشد که به همین دلیل گزینه مناسبی جهت استفاده در فضاهایی مانند استخر و SPA می باشد.


شومينه

‌‎سنگ های اونیكس و ترا اونیكس این مجموعه نور را به زیبایی از خود عبور داده و گزینه مناسبی برای استفاده در ساخت شومینه به حساب می آید.

اتاق خواب

‌‎برای هر چه بهتر شدن فضای اتاق خواب و همچنین راه پله ها، كف، سقف، دیوار ها و … می توان از این سنگ ها بهره برد و نیز به دلیل عبور نور از این سنگ ها می توان در شب بمانند چراغ خوابی زیبا و خاص بری اتاق خواب استفاده نمود و به صورت بوك مچ و فور مچ در ابعاد دلخواه مشتری تحویل داده می شود.

ورودی سالن ها و آسانسور ها

‎یکی از ویژگی های اصلی سنگ اونیكس و ترا اونیكس امکان اجرا در نمای داخلی است که زیبایی قابل توجهی را به خود جلب می کند و تخصص ما زیباتر نگاه داشتن آن می باشد.


ميزهای پذيرايی

سنگ های این مجموعه به علت تنوع بالا برای ساخت میز های پذیرایی نیز استفاده می گردد که طرح و کیفیت قابل توجهی را در طرح و رنگ های مختلف و متنوع به ارمغان می آورد كه در اكثر موارد نورپردازی شده و به صورت لمینت با شیشه مورد استفاده قرار می گیرد.

دیوار شومینه و فضای سالن پذیرایی

برای زیبایی ، آرامش و انرژی مثبت خاصی كه این نوع سنگ ها دارا می باشند می توان از آن در فضاهای پذیرایی استفاده نمود و همچنین از آن در راه پله ها، سقف، دیوار ها و كف استفاده کرد که بنا به سفارش امکان نورپردازی نیز میسر می باشد که زیبایی دو چندانی را به همراه دارد.

كانتر تاپ آشپزخانه

برای كانتر تاپ و آشپزخانه طرح جزیره ای سنگ انیكس بسیار زیبا است و جلوه خاصی به آشپزخانه میدهد و با قابلیت نور پردازی در چندین رنگ مختلف و به قطر های ٣ و ٤ سانتی متری ارائه می شود.

تی وی روم

سنگ انیكس و تراانیكس این مجموعه همانگونه كه ذكر شده دارای تنوع نقشی و رنگی زیادی است به همین علت در كار كردن تی وی روم های خاص وزیبا و در نقش ها و رنگ های متفاوت مشكلی وجود ندارد.

ساخت وسایل تزئینی (كاسه و میزهای روشویی، وان، آبنما، گلدان، ظروف شکلات و میوه)

انواع وسایل تزیینی ساخته شده در این مجموعه از جمله گلدان، كاسه، وان و… که دارای نقش ها و رنگ های مختلفی می تواند باشد ساخته شد و از تنوع بسیار خاص و زیبایی برخوردار است، كه بر اثر انجام فرآوریی ساخت در این نوع وسایل سبب شده است تا در اثر گرما، سرما و رطوبت آسیبی نبیند.