سرویس ها و خدمات خانه سنگ اونیکس

از جمله کاربری های سنگ های خانه سنگ اونیکس می توان به استفاده در فضاهای اداری، تجاری و مسکونی لوکس اشاره نمود

سرویس ها و خدمات کلی خانه سنگ اونیکس

برای زيبايی و جلب توجه بيشتر در كف، سقف، راه پله، ديوار و رزرواسیون مورد استفاده قرار می گیرد. و نیز در صورتی که نور پردازی گردد به صورت لمينت با شيشه طراحی می گردد؛ در غير اين صورت به صورت عادی طراحی می شود.

برای جلب توجه در لابی هتل ها و ساختمان ها گزینه بسیار عالی می باشد كه علاوه بر نور پردازی در ابعاد دلخواه مشتری تحویل و نیز به صورت عادی و لمینت با شیشه طراحی می گردد.

سنگ مرمر علاوه بر زیبایی منحصر به فرد نیز دارای انرژی مثبت و آرامش بخش می باشد که به همین دلیل گزینه مناسبی جهت استفاده در فضاهایی مانند استخر و SPA می باشد.


‌‎سنگ های اونیكس و ترا اونیكس این مجموعه نور را به زیبایی از خود عبور داده و گزینه مناسبی برای استفاده در ساخت شومینه به حساب می آید.

‌‎برای هر چه بهتر شدن فضای اتاق خواب و همچنین راه پله ها، كف، سقف، دیوار ها و … می توان از این سنگ ها بهره برد و نیز به دلیل عبور نور از این سنگ ها می توان در شب بمانند چراغ خوابی زیبا و خاص بری اتاق خواب استفاده نمود و به صورت بوك مچ و فور مچ در ابعاد دلخواه مشتری تحویل داده می شود.

‎یکی از ویژگی های اصلی سنگ اونیكس و ترا اونیكس امکان اجرا در نمای داخلی است که زیبایی قابل توجهی را به خود جلب می کند و تخصص ما زیباتر نگاه داشتن آن می باشد.


سنگ های این مجموعه به علت تنوع بالا برای ساخت میز های پذیرایی نیز استفاده می گردد که طرح و کیفیت قابل توجهی را در طرح و رنگ های مختلف و متنوع به ارمغان می آورد كه در اكثر موارد نورپردازی شده و به صورت لمینت با شیشه مورد استفاده قرار می گیرد.

برای زیبایی ، آرامش و انرژی مثبت خاصی كه این نوع سنگ ها دارا می باشند می توان از آن در فضاهای پذیرایی استفاده نمود و همچنین از آن در راه پله ها، سقف، دیوار ها و كف استفاده کرد که بنا به سفارش امکان نورپردازی نیز میسر می باشد که زیبایی دو چندانی را به همراه دارد.

برای كانتر تاپ و آشپزخانه طرح جزیره ای سنگ انیكس بسیار زیبا است و جلوه خاصی به آشپزخانه میدهد و با قابلیت نور پردازی در چندین رنگ مختلف و به قطر های ٣ و ٤ سانتی متری ارائه می شود.

سنگ انیكس و تراانیكس این مجموعه همانگونه كه ذكر شده دارای تنوع نقشی و رنگی زیادی است به همین علت در كار كردن تی وی روم های خاص وزیبا و در نقش ها و رنگ های متفاوت مشكلی وجود ندارد.

انواع وسایل تزیینی ساخته شده در این مجموعه از جمله گلدان، كاسه، وان و… که دارای نقش ها و رنگ های مختلفی می تواند باشد ساخته شد و از تنوع بسیار خاص و زیبایی برخوردار است، كه بر اثر انجام فرآوریی ساخت در این نوع وسایل سبب شده است تا در اثر گرما، سرما و رطوبت آسیبی نبیند.